ORGANISATION

HUR KAN VI HJÄLPA DIG?

För beställning, kundanpassade lösningar, offertförfrågan samt frågor om våra produkter är du varmt välkommen att kontakta oss. Kontaktuppgifter till respektive medarbetare finner du nedan. 

Beställning
E-post: order@beijerind.se

Affärssegmentschef
Johnny Lund
Tel: +46 40 35 83 26
E-post: johnny.lund@beijerind.se

Key Account Manager
Anders Larsson
Tel: +46 702 16 08 27
E-post: anders.larsson@beijerind.se

Teknisk säljare 
Martin Bertholdsson
Tel: +46 738 02 26 06
E-post: martin.bertholdsson@beijerind.se

Teknisk säljare 
Ted Jakobsson
Tel: +46 40 35 83 01
E-post: ted.jakobsson@beijerind.se

Teknisk säljare 
Jörgen Herswall
Tel: +46 40 35 83 46
E-post: jorgen.herswall@beijerind.se

Teknisk säljare 
Sven Samuelsson
Tel: +46 72 700 12 71
E-post: sven.samuelsson@beijerind.se

Säljsupport
Marie Friberg 
Tel: +46 40 35 83 24
E-post: marie.friberg@beijerind.se

Säljsupport
Christel Ohlsson
Tel: +46 40 35 83 51
E-post: christel.ohlsson@beijerind.se

Inköp
Ann-Louise Assarsson
Tel: +46 40 35 83 23
E-post: ann-louise.assarsson@beijerind.se

Lager
Yvonne Larsen
Tel: +46 707 17 03 67
E-post: yvonne.larsen@beijerind.se

Lager
Jerry Johansson
Tel: +46 40 35 83 50
E-post: jerry.johansson@beijerind.se